Advert
Advert
Advert

Başkan Metin, İl Genel Meclis Üyelerine Yatırımları Anlattı

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, İl Genel Meclisi toplantısına katılarak meclis üyelerine belediyenin çalışmaları ve yatırımları hakkında bilgi paylaştı.

Başkan Metin, İl Genel Meclis Üyelerine Yatırımları Anlattı
Başkan Metin, İl Genel Meclis Üyelerine Yatırımları Anlattı admin

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Rize İl Genel Meclisi Başkanlığını ziyaret ederek Meclis Başkanı Sabit Karafazlı başkanlığındaki Ekim ayı olağan Meclis toplantılarının dördüncü birleşimine katıldı.

İl Genel Meclisi Başkanlığı salonunda gerçekleştirilen toplantıya İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Erol Bıyık, İl Genel Meclisi Üyeleri ve birim müdürleri katıldı.

Meclis gündeminde yer alan maddelerin karara bağlanmasının ardından Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, meclis üyelerine yönelik bir konuşma gerçekleştirdi.

2004 – 2011 yılları arasında İl Genel Meclisi Başkanı olarak görev yaptığını kaydeden Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, seçimle gelen ilk meclis başkanı olarak meclis üyeleriyle birlikte görev yaptığı dönemde köylerde birçok başarılı hizmetlere imza attıklarını ifade ederek, “Özellikle KÖYDES projesinin hayata geçmesiyle yaptığımız yatırımların nitelikleri ve kalitesini her geçen gün arttırdık. Bugün geldiğimiz noktada ise Meclis Başkanımız nezdinde İl Genel Meclisimizin; İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz, Genel Sekreter Yardımcılarımız, Birim Müdürlerimiz ve ilgili kamu kurumlarımızla sürdürdükleri uyumlu çalışmalar neticesinde yapılan hizmetleri daha ileriye taşıdıklarını görmek, bu mecliste görev yapan bir kişi olarak beni ziyadesiyle memnun etmektedir. Bu birlikteliğin ve başarıların artarak devam etmesini diliyor, şahsım adına hayatımda önemli bir yeri olan İl Genel Meclisinde bizleri misafir eden Meclis Başkanımıza ve Meclis Üyelerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Metin, konuşmasının devamında ise Rize Belediyesi’nin devam eden çalışmaları ve yatırımlarıyla ilgili olarak İl Genel Meclisi Üyelerine bilgilendirmede bulundu.

İl Genel Meclisi Başkanı Sabit Karafazlı ise yaptığı konuşmada Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’in ziyareti dolayısıyla meclis olarak büyük bir memnuniyet duydukları kaydederek, “Başkanımız, geçmişte İl Genel Meclisi Başkanlığı döneminde köylerimizde sürdürdüğü başarılı hizmetleri, bugün Rize Belediye Başkanı olarak şehir merkezimizde hayata geçirdiğini açıkça görebiliyoruz. Bizler de İl Genel Meclisi ve İl Özel İdaresi olarak ortak yatırım alanlarımız noktasında Rize Belediyemizle uyumlu bir çalışma sürdürüyoruz. Bu anlamda sürdürdüğümüz uyumlu çalışmalar ve meclisimizi ziyaretleri dolayısıyla kıymetli Başkanımıza meclisimiz adına teşekkür ediyor, hizmetlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!