Advert
Advert
Advert

MHP Rize adaylarına gittikleri yerlerde ilgi gün geçtikçe artıyor.

MHP Rize adaylarına gittikleri yerlerde ilgi gün geçtikçe artıyor.

MHP Rize adaylarına gittikleri yerlerde ilgi gün geçtikçe artıyor.
MHP Rize adaylarına gittikleri yerlerde ilgi gün geçtikçe artıyor. admin

İkizdere ilçesinde iftar programına katılan MHP Rize Milletvekili adayları Recep Bakırcı, Av. Remzi Kutanoğlu ve Av. Yunus Emre Öztürk sonrasında ilçe esnafını ziyaret ederek destek istedi esnaf ile sohbet eden adaylar İkizdere’nin turizmine yöneleceklerinin altını çizdi.
Konu hakkında açıklama yapan MHP Milletvekili adayı Recep Bakırcı “İkizdere ilçemizde düzenlenen iftar programında da, ilçe merkezimizde gerçekleştirdiğimiz esnaf gezisinde de konumuz aynıydı. Turizme yönelik projeler tüm İkizdereli hemşehrilerimizin beklentisi. İkizdere ilçemizde turizmin gelişmesi demek, Rize’nin ekonomisinin gelişmesi demek. İlçede göçün önüne geçebilmek için harekete geçmek lazım dedik ve kendilerine sözler verdik. İkizdere’de ki doğa harikası yaylaları tanıtacağız. İkizdere’nin jeotermal potansiyelini ortaya çıkartacağız. Tüm dünya İkizdere’yi tanıyacak. Petranboard’u bilecek gelecek ve Petran’da kayak yapacak. Çifteköprü Köyü ne güzelmiş demeyecek, Meles’e bayıldım diyecek. Anzer’de balını yiyecek, Cimil’de bir türkü dinleyecek ardından Çağrankaya’da nefes alacak. Ovit yaylasında soğuk suyunu içecek, Garzavan’da minare kalkmış olacak orada namazını kılacak. İkizdere’nin Büyük Yayla’sından Yediçukur Yaylası’na, Tiron, Homeze, Cancava, Vaşa, Sivrikaya, Kaban, Arçevit, Koşmer, Kürdün, İksenit, Mahura, Manle, Varda yaylasına kadar her köşesi konuşulacak. Herkes bunları konuşurken bizde istihdamı, yatırımı, İkizdere’yi şahlandırmayı konuşacağız” dedi.
TBMM’de ki odası için tablo hediye edildi


Ardından Rize’nin Pazarköy köyünde programa katılan Milletvekili adayları burada da yoğun bir ilgi ile karşılandı. “Pazarköy köyümüzde Muhtarımız Harun Sait Er'in ve hemşehrilerimin konuğu oldum. Baba ocağım olan Pazarköy'e gösterdikleri yoğun ilgiden ve bizim heyecanımıza ortak oldukları için teşekkür ediyorum” diyen Bakırcı’ya burada gençlerin el emeği ile yapılan Türk Bayrağı tablo hediye edildi. Bakırcı’dan tabloyu TBMM’de olacak olan odasına asması istendi. Bakırcı ise Muhtarı Harun Sait Er'e teşekkür ederek “TBMM'de Rizeyi temsil edeceğim odaya asmak üzerine Pazarköy Muhtarı Harun Sait Er tarafından Pazarköy ve Rize adına köyümüzün gençlerinin el emeğiyle hazırlanan Türk Bayrağı tablosu takdim edildi. En kısa zamanda istenileni yapmak üzere emaneti aldım. Niyet hayır, âkıbet hayır inşallah” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!