Advert
Advert
Advert

Rize'den Büyük Birlik Partisinden Milletvekilliği Aday Adaylığı için Abdulkadir Usta İstifa Etti

Büyük Birlik Partisinin Rize'de başarılı ve çalışkan Başkanı USTA, Partisinin 30. kuruluş yıl dönümü programı kapsamında, Proje ve Çalışma dosyasını sunduğu ve bizzat Genel Başkan Sayın Mustafa DESTİCİ'den aldığı onayla 2023 seçimlerinde Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı.

Rize'den Büyük Birlik Partisinden Milletvekilliği Aday Adaylığı için Abdulkadir Usta İstifa Etti
Rize'den Büyük Birlik Partisinden Milletvekilliği Aday Adaylığı için Abdulkadir Usta İstifa Etti admin

Büyük Birlik Partisinin Rize'de başarılı ve çalışkan Başkanı USTA, Partisinin 30. kuruluş yıldönümü programı kapsamında, Proje ve Çalişma dosyasını sunduğu ve bizzat Genel Başkan Sayın Mustafa DESTİCİ'den aldığı onayla 2023 seçimlerinde Milletvekiliği aday adaylığını açıkladı.

Başkan USTA Rize'de  kamu oyunda özellikle Çayın  ve Rize'nin sorunları ile ilgili yaptığı başarılı siyasetini, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa DESTİCİ'nin gündemine de taşıyarak Rize'linin ve 210 Bin Çay Üreticisinin sevgisini ve  takdirini kazandı. Çözüm önerileri, projeleri, cesur basın açıklamaları, Basın Toplantısı ve Canlı Yayın Programları ile  Çay Üreticisinin ve Rize'nin adeta sesi oldu.

"ÇAYIN VE RİZE'NİN MECLİSTE GÜÇLÜ SESİ OLACAĞIZ"
Başkan USTA; Milletvekilliği aday adaylığı sürecimizde Siyasetin Milletimize ve Şanlı Devletimize hizmet noktası olduğunu. 20 aydır yaptığımız çalışmalarımız Projelerimizin hayata geçirilmesi ve Rize'nin ve Çay Üreticimizin Ankara'da sesi olmak için bu yola girmiş bulunmaktayız. Bizlere desteklerini esirgemeyen Başta Sayın Genel Başkanımıza, Genel Başkan Yardımcılarımıza, İl ve İlçe Başkanları ve tüm teskilatımıza şükranlarımızı sunuyoruz. 
Şehit Liderimiz Muhsin YAZICIOĞLU'nun İlahi Kelimetullah için Nizam-ı  Alem davamızı hakim kılmak için gayret ve azimle çalışacağız.

"HİÇ BİR BARAJ SORUNUMUZ YOKTUR"
Sayın Genel Başkanımızın Rize Programları kapsamın da, 2023 seçimlerinde  Cumhurittifakı içinde kendi ablem, logomuz ve adaylarımız ile seçime gireceğimizi, hiçbir baraj sorununuzun da olmadığını ifade ederek,  Sayın Cumhurbaşkanımızı seçeceğiz ve  seçtireceğiz, Rize'den de Bir  Milletvekilliğini de Büyük Birlik Partisinden çıkartacağız.  Bizlerde Sayın Genel Başkanımızın bu hedeflerini gerçekleştirmek tüm Rize'li hemşehrilerimizin desteği ile  azim ve kararlılıkla çalışarak bunu başaracağız.

Abdulkadir USTA
Büyük Birlik Partisi
Rize Milletvekili Aday Adayı
04.02.2023

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!