Advert
Advert
Advert

ÇAYKUR, Uluslararası Öğrencileri Ağırladı

Uluslararası Öğrenciler Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikler çerçevesinde ÇAYKUR, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde okuyan Uluslararası Öğrencilerinden oluşan bir gurubu ağırladı.

ÇAYKUR, Uluslararası Öğrencileri Ağırladı
ÇAYKUR, Uluslararası Öğrencileri Ağırladı admin

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Öğretimden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nebi Gümüş başkanlığındaki öğrenci gurubunu ağırlayan ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim, öğrencilere Türk Çayı ve ÇAYKUR hakkında bilgiler verdi.

Genel Müdür Alim, “Üniversitemizin çay ihtisas üniversitesi olması hasebiyle çay konusunda birlikte hareket etmekteyiz. Kurumumuzun en büyük özelliği kaliteli doğal çay üretmek.  Dünyada üzerine kar yağan nadide çay üreten bölgelerinden birisi burası. Üretmiş olduğumuz bu sağlıklı doğal çayı tüm dünyada çay severlere ulaştırma gayreti içerisindeyiz. Bu anlamda sizlerde burada kaldığınız süre içerisinde ve evlerinize döndüğünüzde bizim fahri elçilerimiz olacaksınız. Hepinize şimdiden teşekkür ediyor üniversitemize, ilimize ve ÇAYKUR’a hoş geldiniz.”  ifadelerini kullandı.

Genel Müdür ve ÇAYKUR’a teşekkür eden Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Öğretimden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gümüş, “ÇAYKUR Rize’nin göz bebeği Rize’nin her şeyi. Biz de üniversite olarak çay alanında ihtisaslaşma iddiasında olan ve bu konuda görevlendirilmiş bir üniversiteyiz.  ÇAYKUR’LA yakın çalışıyoruz. ÇAYKUR’un her konuda bize desteği var. Öğrencilerimizi burada ağırlamış oldukları için teşekkür ediyoruz” dedi.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!