Advert
Advert
Advert

Rize Belediyesi Ödüle Layık Görüldü

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen Tam Bana Göre Festival'de, "RİBEGEM Gençlik Festivali" ödüle layık görüldü.

Rize Belediyesi Ödüle Layık Görüldü
Rize Belediyesi Ödüle Layık Görüldü admin

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından, 5-9 Ekim tarihleri arasında Ankara Başkent Millet Bahçesinde düzenlenen "Tam Bana Göre Festival', Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile kapılarını ziyaretçilerine açtı. Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, "RİBEGEM Gençlik Festivali" ile ödüle layık görüldü. Rize Belediyesi geçen yılın ardından bu yıl da gençlik alanında yaptığı çalışmalarla ödül alarak 2 yıl üst üste ödüle layık görülmüş oldu. Geçtiğimiz yıl ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan alan Belediye Başkanı Metin, bu yıl ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programları dolayısıyla ödül töreninden erken ayrılması dolayısıyla Rize Belediyesine ödülü AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından verildi.

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, "Tam Bana Göre Festival'de yerini alan Rize standında ziyaretçilerle bir araya geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı ve AK Parti Rize Milletvekili Dr. Osman Aşkın Bak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri ve gençler Rize standını ziyaret etti.

Ülkenin her yanından gençlerin yoğun katılımıyla Ankara Başkent Millet Bahçesi’nde başlayan festivalde, bilim adamları ile sanat ve siyaset dünyasından söyleşiler, grafiti sanatçıları, TOGG aracıyla ilgili sunumlar, THY simülasyonu ve sanal gerçeklik etkinlikleri gerçekleştiriliyor.

Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi (RİBEGEM)’in düzenlemiş olduğu “Gençlik Festivali” kapsamında Manga, Yasemin Yıldız, RİBEGEM Herdem konserleri, Akrobatik Basketbol gösterisi, etkinlik alanı ve stantları, Gri Koç ve Nurullah Genç konferansları, açıkhava sinema etkinliği, e-spor turnuvası, gençlik buluşması binlerce gencin katılımıyla gerçekleştirilmişti.

RİBEGEM’in düzenlediği etkinliklerin ve şehrin kültürel öğelerinin tanıtıldığı Rize standı, 5 gün boyunca Ankara’da misafirlerini ağırlayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!