Advert
Advert
Advert

İmamoğlu Rize'de: Her şeyin çok güzel olacağına herkes inansın

İBB Başkanı İmamoğlu'nun Karadeniz'deki bayram programı başladı. Trabzon'dan yola çıkan İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın memleketi Rize'de ziyaretlerini sürdürüyor. İmamoğlu, Rize'de yaptığı konuşmada, "Her şeyin çok güzel olacağına herkes inansın. Çünkü biz çok inanmış bir şekilde yoldayız" dedi.

İmamoğlu Rize'de: Her şeyin çok güzel olacağına herkes inansın
İmamoğlu Rize'de: Her şeyin çok güzel olacağına herkes inansın admin

stanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu bayramın ikinci gününü Karadeniz'de geçiriyor. Sabah saatlerinde Trabzon Havalimanı'na gelen İmamoğlu, Rize ve Artvin'e hareket etti. İmamoğlu, Karadeniz Sahil Yolu'nda da yol boyunca yurttaşlarla bayramlaştı.

Rize'nin İyidere İlçesinde otobüsünden inen Ekrem İmamoğlu yurttaşlarla bayramlaşarak fotoğraf çekildi. İyidere'nin ardından Derepazarı İlçesine uğrayan İmamoğlu'nu geçen yıl MHP'den istifa eden Belediye Başkanı Selim Metin karşıladı.

'İNANMIŞ BİR ŞEKİLDE YOLDAYIZ'

Derepazarı Belediyesi önünde yurttaşlarla bayramlaşan İmamoğlu, burada yaptığı konuşmada, "Güzelim Karadeniz'i, doğallığıyla herkesi kendine aşık eden bu coğrafyayı hor kullandık. Trabzon Havalimanı'ndan buraya gelene kadar ya dolgu, ya taş yığını, ya da çöp yığını gördük. Karadeniz bunu haketmiyor....Bayramın iyi ve temiz diliyle buradayız. Nice güzel bayramlara. Her şeyin çok güzel olacağına herkes inansın. Çünkü biz çok inanmış bir şekilde yoldayız" dedi.

İBB Başkanı İmamoğlu Rize ve Artvin'de birçok ilçeye uğrayarak bayram programını sürdürecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!