Advert
Advert
Advert

RAHMİ METİN, GENÇLERLE BULUŞTU..

RAHMİ METİN, GENÇLERLE BULUŞTU..

RAHMİ METİN, GENÇLERLE BULUŞTU..
RAHMİ METİN, GENÇLERLE BULUŞTU.. admin
Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, ‘Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi’nin (RİBEGEM) organizesinde düzenlenen genç öğrencilerle söyleşi programına katıldı.
Belediye Başkanı Rahmi Metin, Yakamoz tesisi toplantı salonunda RİBEGEM tarafından düzenlenen söyleşide gençlerle bir araya geldi. Programa; Başkan Yardımcısı Kemal Genç, Meclis Üyesi Abdullah Karali ve programın moderatörlüğünü yapan Halim Turgut ve liseli öğrenciler katıldı. Program Belediyenin yapmış olduğu proje ve çalışmaların slayt gösterisi ile başladı.
Slayt gösteriminin ardından program, Belediye Başkanı Rahmi Metin’in, Gençlere hayat tecrübelerini anlatarak, tavsiyelerde bulunması ile başladı. Eğitimci kimliği de taşıyan Başkan Metin, “Her çalışkan öğrencinin bir planı, Her tembel öğrencinin de bir mazereti vardır” ifadelerini kullanarak, her bireyin kendisinden sorumlu olduğunu kendisini yeterince geliştirdikten sonra topluma da faydalı olabileceğini vurgulayarak gençlere mutlaka yabancı bir dil öğrenmeleri konusunun altını çizdi.
Daha sonra gençlere söz veren ve karşılıklı görüş alışverişinde Bulunan Belediye Başkanı Metin, gençlerin sorularını cevapladıktan sonra ileride ortaya koyacakları başarılı çalışmalarından ötürü şimdiden teşekkür ederek, sözlerini tamamladı. Program; müzik dinletisi, öğrencilerle fotoğraf çekimi ile sona erdirildi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!