Advert
Advert
Advert

Çayelispor'dan Altyapı Seçmelerine Katılan Sporcu ve Ailelerine Teşekkür!

Çayelispor’da yaklaşık 100 sporcunun katılımıyla coşkuyla gerçekleştirilen alt yapı futbolcu seçmeleri sona erdi. Bu heyecana ortak olan tüm sporcu ve ailelerine Smart Holding A.Ş. Çayelispor Kulübü tarafından teşekkür edildi.

Çayelispor'dan Altyapı Seçmelerine Katılan Sporcu ve Ailelerine Teşekkür!
Çayelispor'dan Altyapı Seçmelerine Katılan Sporcu ve Ailelerine Teşekkür! admin

TFF 3. Lig ekiplerinden Smart Holding A.Ş. Çayelispor Kulübü, Çayeli İlçe Stadı'nda yaklaşık 100 sporcunun katılımıyla coşkuyla gerçekleştirilen altyapı futbolcu seçmelerine katılan tüm sporcu ve ailelerine teşekkürlerini sundu.

Çayelispor Kulübü Basın Sözcüsü Abdul Kerim Sarı, yaptığı açıklamada, “Bu seçmeler, Çayelispor'un gelecek vadeden yıldızlarını keşfetmesi ve Türk futboluna kazandırmak için önemli bir adımdı. Göstermiş olduğunuz ilgi ve katılım bizleri ziyadesiyle mutlu etti.” Dedi.

Çayelispor Kulübü olarak, altyapıya yatırım yapmaya ve geleceğin yıldızlarını yetiştirmeye devam edeceklerini kaydeden Sarı, “Seçmelere katılan tüm sporcuların azim ve hırslarını takdir ediyor, bu yolda göstermiş oldukları çabayı alkışlıyoruz. Ailelerin de bu süreçte vermiş oldukları destek ve teşvik için minnettarız.

Unutulmamalıdır ki spor sadece kazanmaktan ibaret değildir. Aynı zamanda disiplin, fair-play ve takım ruhu gibi önemli değerleri de beraberinde getirir. Bu değerlerin ışığında ilerleyen sporcularımızın, hem kendileri hem de ülkemiz için önemli başarılara imza atacağına inanıyoruz.

Smart Holding A.Ş. Çayelispor Kulübü olarak, altyapımıza yatırım yapmaya ve geleceğin yıldızlarını yetiştirmeye devam edeceğiz. Bu yolda bize destek olan tüm sporcu, aile ve taraftarlarımıza en içten teşekkürlerimizi sunarız.” İfadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!