Advert
Advert
Advert

Çaykur Rizespor Esila Tüfekçi Futbol Okulları Turnuvası Sona Erdi!

22-23 Haziran 2024 tarihleri arasında Mehmet Cengiz Tesislerinde düzenlenen Çaykur Rizespor Esila Tüfekçi Futbol Okulları Turnuvası büyük bir heyecana sahne oldu.

Çaykur Rizespor Esila Tüfekçi Futbol Okulları Turnuvası Sona Erdi!
Çaykur Rizespor Esila Tüfekçi Futbol Okulları Turnuvası Sona Erdi! admin

2011-2012 doğumlu sporcuların mücadele ettiği 5 farklı ilden 7 farklı Çaykur Rizespor futbol okulu ve Çaykur Rizespor Futbol Akademisi 2013 yaş grubu olmak üzere toplam 8 takımın katıldığı turnuvada, geleceğin yıldız adayları kıyasıya mücadele etti.

Turnuva, genç yeteneklerin kendilerini göstermeleri ve futbol becerilerini geliştirmeleri için önemli bir fırsat sundu. Çaykur Rizespor Futbol Okullarında yetişen ve potansiyeli olan sporcular, bu turnuvada önemli birer adım atarak futbol hayallerine bir adım daha yaklaştılar.

Dünyanın en iyi akademi binalarından biri olarak kabul edilen 153 yataklı Çaykur Rizespor Futbol Akademisinde tam pansiyon yaz kampı da düzenlenen turnuvaya, 130 "Minik Atmaca" katıldı. Bu sayede sporcular hem turnuvada mücadele etme hem de akademide antrenman yapma imkanı buldular.

Turnuva sonunda altyapıdan sorumlu başkan yardımcısı Serkan Karavin, tüm katılımcı futbol okullarına teşekkürlerini sunarken, Esila Tüfekçi'nin ailesine ve başarılı sporculara da plaket takdim etti.

Çaykur Rizespor Futbol Okulları Turnuvası, geleceğin yıldızlarını keşfetmek ve Türk futboluna katkıda bulunmak için önümüzdeki yıllarda da devam edeceği belirtildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!