Advert
Advert
Advert

Rize'ye 4. Onkolog Doktoru Atandı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Doğuşçay Hacere Karakan Onkoloji Merkezindeki Tıbbi Onkoloji Uzman sayısı dörde yükseldi.

Rize'ye 4. Onkolog Doktoru Atandı
Rize'ye 4. Onkolog Doktoru Atandı admin

Sağlık Bakanlığı 112 DHY kurası sonucu Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmet vermek üzere atanan Tıbbi Onkoloji Uzmanı Dr. Neşe Alyıldız, hasta kabulüne başladı.

Rize İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Tıbbi Onkolog branşında yeni hekimimizin göreve başlamasıyla Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji servisinde uzman sayımız dörde yükselmiştir. Bu atamayla birlikte yapılmış olan güzel çalışmalara yenilerinin ekleneceğini bilmek oldukça sevindirici bir gelişme. Her branşta olduğu gibi Tıbbi Onkoloji Polikliniğimizde hastalarımıza en iyi şekilde hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz. Hastanemizde verilen sağlık hizmetlerinin kalitesini ve standardını yükseltmeye yönelik çalışmalara devam edeceğiz.” dedi.

İl Müdürü Tepe, “Tüm hasta grupları içerisinde ilgiye, özveriye hatta morale en çok ihtiyaç duyulan grup kanser hastalarıdır. Onların tıbbi tedavi süreçlerinde sorun yaşamamaları adına hekim sayımızın artması hem bizim adımıza hem ilimiz adına çok iyi gelişmeler. İlimize gelip göreve başlayan Dr. Neşe Alyıldız’a ilimizi tercih ettiği için teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!