Advert
Advert
Advert

Nevapark Rize’den Kahvaltıda Örnek Uygulama

Rize’de İsmail Kahraman Kültür Merkezi altında hizmet veren Nevapark Avm’den kahvaltıda örnek uygulama.

Nevapark Rize’den Kahvaltıda Örnek Uygulama
Nevapark Rize’den Kahvaltıda Örnek Uygulama admin

Rize’de, Boyner Active giyim mağazası, Cafeneva yeme-içme bölümü, 2-7 yaş arası oyun parkı ve kum havuzu bölümleriyle İsmail Kahraman Kültür Merkezi altında hizmet veren Nevapark Avm’den örnek kahvaltı uygulaması.

Nevapark AVM Genel Müdürü Yasin Güloğlu, yeni uygulamayla ilgili yaptığı açıklamada; “Ülkemizde farklı kahvaltı uygulamalarıyla yılda yaklaşık 100 milyar liralık israf ediliyor. İsraf konusunda dünyada maalesef 15. sıradayız ve çöplere atılan ürünlerin %52’si gıdalardan oluşuyor.

2019 yılında Türkiye’de bir ilk olan seçmeli kahvaltı uygulamasını işletmemizde hizmete sunmuş Covid-19 nedeniyle yaşanan pandemi döneminde kaldırmak durumunda kalmıştık.

Geçen yıl Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) israf nedeniyle serpme kahvaltı yerine seçme kahvaltıya geçme kararını açıklamış bu duruma tekrar dikkat çekmişti.

Biz de Nevapark AVM olarak seçmeli kahvaltı uygulamasını tekrar misafirlerimizin hizmetine sunarak hem israfın önüne geçmek, hem de misafirlerimizin istediği ürüne göre kahvaltı tabağının hazırlanmasını sağlamak için 04/09/2023 pazartesi gününden itibaren her gün 10:00-15:00 saatleri arasında seçmeli kahvaltı uygulamasını misafirlerimizin hizmetine sunma kararı aldık. Böylelikle istenilen ürüne göre kahvaltı tabağı ve seçilen ürünlere göre tabak fiyatı belirlenmiş olacak. Tüm misafirlerimizi her açıdan memnun etmeyi hedeflediğimiz bu uygulamanın hayırlı olmasını diliyor şimdiden teşekkür ediyoruz.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!