Advert
Advert
Advert

Vali Baydaş'tan Kalkandere'de Bir Dizi Ziyaret ve İnceleme

Rize Valisi İhsan Selim Baydaş, Kalkandere İlçesine gerçekleştirdiği ziyarette bir dizi incelemelerde bulundu.

Vali Baydaş'tan Kalkandere'de Bir Dizi Ziyaret ve İnceleme
Vali Baydaş'tan Kalkandere'de Bir Dizi Ziyaret ve İnceleme admin

Göreve başladıktan soran ilçeleri tek tek ziyaret eden Rize Valisi İhsan Selim Baydaş, programına Kalkandere İlçesi ile devam etti.

İlçe ziyaretleri kapsamında Kalkandere’ye giden Vali İhsan Selim Baydaş, burada ilk olarak Kaymakamlığı ziyaret etti. Kaymakamlık önünde Kalkandere Kaymakamı Ahmet Açıkgöz, Belediye Başkanı Kenan Yıldırım ve ilçe protokolü tarafından karşılanan Vali Baydaş, Kaymakamlık makamında Kaymakam Ahmet Açıkgöz’den ilçenin genel durumu ve devam eden yatırımlar hakkında brifing aldı.

Vali Baydaş, Kaymakamlığın ardından Kalkandere Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Kenan Yıldırım ile bir süre görüşüp çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi aldı.

Kalkandere ilçesindeki programına devam eden Vali Baydaş, Kalkandere Adalet Sarayını ziyaret ederek Cumhuriyet Savcısı İlhan Akçay'la bir araya geldi. Ardından restorasyon çalışmaları devam eden Hüseyinhoca Köyü Sahil Camisinde incelemede bulunarak çalışmaların son durumu hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

Son olarak Rize Organize Sanayi Bölgesini (OSB) ziyaret eden Vali Baydaş, OSB Müdürü Hasan Günal’la bir süre görüşerek OSB’deki çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Ardından OSB Yönetim Kurulu toplantısına başkanlık etti. Toplantıda OSB’de faaliyet gösteren fabrikalar, Organize Sanayi Sitesi son durumu ve yapılan planlamalar görüşülerek fikir alışverişinde bulunuldu. Vali Baydaş, toplantının ardından Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!