Advert
Advert
Advert

MHP Milletvekili Adayı Recep Bakırcı ziyaretlerini sürdürüyor

MHP Rize Milletvekili Adayı Recep Bakırcı ilçe ve köy ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor.

MHP Milletvekili Adayı Recep Bakırcı ziyaretlerini sürdürüyor
MHP Milletvekili Adayı Recep Bakırcı ziyaretlerini sürdürüyor admin

Milliyetçi Hareket Partisi (MHPRize Milletvekili Adayı Recep Bakırcı, Rize Merkez ve İlçelerinde köy ziyaretleriyle mahalle ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor. Ziyaretlerde vatandaşların ve esnafın sıkıntılarını dinleyen Bakırcı, “Çözüm odaklı milletvekilleri olacağız. Sizlerin bize iletmek istediği sıkıntıları biz kendimiz dinleyeceğiz. Aradığınız da ulaşacağınız kişiler bizler olacağız. Sorunları danışmanların cebinde, Rize’nin ıssız sokaklarında kaybetmeyeceğiz. Millete vekillik edeceğiz ve bu vekalet bizden sonraki nesillere referans olacak” ifadelerini kullandı.

Rize’nin turizmden hak ettiği payı alamadığını da ifade eden Bakırcı “Rize Karadeniz bölgesinin tartışmasız incisi. Ayder Yaylası turizm cenneti diye anıldı ve Pokut, Huser gibi Çamlıhemşin’in diğer yayları da bir popülerlik bir ivme yakaladığını görüyoruz. Bakıldığı zaman İkizdere ilçemizde de halen bakir kalabilmiş, doğa harikası yaylalar var. İkizdere yer altı kaynakları ile bir sağlık turizm merkezi haline çok rahatlıkla gelebilir. Tatil yapmak isteyenler kafa dinlemeye, ruhsal sağlığını tazelemeye ihtiyaç duyduğu gibi bedensel sağlığı için de tatile ihtiyaç duyuyor. İkizdere bölgemizi de Ayder Gibi turizm cenneti yapabilir ve Rize’de birden fazla Ayder Yaylası doğurabiliriz. Tabi Ayder Yaylası’nda yaptığımız yapılaşma hatalarını yapmadan. Önceden tedbirini alarak ilimizin özelliğini bozmadan. Rize sadece yaylalarıyla değil ilçeleriyle hatta tüm şehir olarak bir turizm merkezi haline rahatlıkla getirilebilir. Bu bize ve şehrimize Allah’ın bahşettiği bir özelliktir” dedi.

Turizmin Rize’nin ekonomisine faydalarının sadece Ayder Yaylası ile bile gözle görülür halde olduğunun altını çizen Bakırcı “Sadece Ayder Yaylası bile kış ve yaz aylarında ağırladıkları yerli ve yabancı misafirlerimiz ile Rize’nin ekonomisini canlandırıyor. Bir de şehir olarak turizm merkezi adıyla anıldığımızı düşünün. Bu kez gözle görülür bu ekonomik canlanma tüm şehre yayılacak. Bundan sadece şehrimizin esnafı değil, vatandaşlarımız da fazlasıyla yararlanacak. Özellikle gençlerimiz iş bulma ümidiyle ata topraklarını, ana baba ocağını terk etmek zorunda kalmayacak. Velhasıl kelam Rize artık gurbetçilerin ‘Köye gidiyoruz’ diye sadece yaz aylarında anıldığı yer değil gerçek anlamda tercih edilen, doğası gibi güzel bir ekonomiyle yaşanılabilir bir şehir olacak” şeklinde konuştu.

MHP Rize Milletvekili Adayı Recep Bakırcı ve beraberindeki MHP’nin diğer adayları Remzi Kunaoğlu ile Yunus Emre Öztürk’e gittikleri bölgelerde gösterilen ilgi ve alaka ise gözlerden kaçmadı. MHP’li adaylar her sıktıkları elde ‘Ulaşılabilir, sorgulanabilir ve denetlenebilir’ bir vekil olacaklarının sözünü verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!