Advert
Advert
Advert

Avcı: "Terörden Destek Alanlarla, Terörle Mücadele Edenlerin Seçimindeyiz"

AK Parti Rize Milletvekili ve Milletvekili Adayı Muhammed Avcı, “Bu seçim, terör örgütlerinin desteğini alanlarla, terör örgütleriyle mücadele edenlerin seçimidir.” dedi.

Avcı:
Avcı: admin

14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri kapsamında esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti Rize Milletvekili ve Milletvekili Adayı Muhammed Avcı, 14 Mayıs seçimlerinin Türkiye’nin istikbal ve istiklal mücadelesi olduğunu vurguladı.

15 TEMMUZ’U TELEVİZYONDAN İZLEYENLERLE, DARBECİLERLE SOKAKTA MÜCADELE EDENLERİN SEÇİMİ

Avcı, “15 Temmuz darbe girişimini ayaklarını uzatarak televizyondan seyredenlerle, canı pahasına darbecilerle sokakta mücadele edenlerin arasında geçecek bir seçimdeyiz. Rize’den 3 milletvekilini mutlaka Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanına parlamentoya göndermemiz lazım. Çünkü orada bir vatan savunması yapılacaktır.” diye konuştu.

EZAN SESİNDEN RAHATSIZ OLAN VEKİLLERE DEĞİL VATANSEVER MİLLETVEKİLLERİNE İHTİYACIMIZ VAR

Avcı, “Karşımıza gelecek milletvekillerinin niteliğine baktığımız zaman ne demek istediğimiz çok daha iyi anlaşılıyor. Ezan sesinden rahatsız oluyorum diyen ve terör örgütleriyle işbirliği yapan milletvekilleriyle mecliste mücadele edeceğiz. 2 ay önce depremde ‘Bu devletle savaşmak benim boynumun borcudur’ diyen milletvekili parlamentoya gelecek. Onlarla mücadele edecek Cumhur İttifakı’nın vatansever milletvekillerine ihtiyacımız var.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!