Advert
Advert
Advert

Avcı: “Seçim Sonrasında Yatırımlara Hız Kesmeden Devam Edeceğiz”

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Muhammed Avcı, Rize’de halihazırda birçok yatırımın devam ettiğini ve seçimden sonra yatırımların kız kesmeden devam edeceğini kaydetti.

Avcı: “Seçim Sonrasında Yatırımlara Hız Kesmeden Devam Edeceğiz”
Avcı: “Seçim Sonrasında Yatırımlara Hız Kesmeden Devam Edeceğiz” admin

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı, Rize Milletvekili ve Milletvekili Adayı Muhammed Avcı, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri kapsamında Rize’nin ilçe ve köylerinde ziyaretlerine devam ediyor. Rize Milletvekili ve Milletvekili Adayı Avcı, Çayeli ilçesinde köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek muhtarların talep ve önerilerini dinledi.

Avcı, AK Parti iktidarları dönemlerinde Rize’de her alanda büyük yatırımların yapıldığını ifade ederek, vatandaşların bu hizmetleri gördüğünü, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile AK Parti’ye büyük bir desteğin devam edeceğini kaydetti.

“RİZE BÖLGENİN PARLAYAN YILDIZI KONUMUNDA”

Milletvekili ve Milletvekili Adayı Avcı, Rize’de hayali bile kurulamayacak birçok yatırımı gerçekleştirdiklerini ve vatandaşların hizmetine sunduklarını kaydederek, “Rize’de hayal edilenleri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde gerçekleştirdik. Havalimanı, Ovit Tüneli, Lojistik Merkez, Organize Sanayi Bölgesi, turizm yatırımları, tarım yatırımları, alt yapı ve yol yatırımları sayesinde Rize’miz bölgede parlayan bir yıldız konumuna geldi.” dedi.

“SEÇİM SONRASINDA YATIRIMLARA HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEĞİZ”

Kentte yatırımların devam ettiğini ve seçim sonrasında da hız kesmeden yatırımların devam edeceğini belirten Avcı, “Şehir hastanesi yapım çalışmalarımız devam ediyor. İlçelerimizde spor ve sağlık yatırımlarımızı yaptık ve yenilerine devam ediyoruz. 2002 yılından bu yana AK Parti iktidarlarında ne söz verdiysek yerine getirdik. Seçim sonrasında milletimizin büyük ferasetiyle hız kesmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

Avcı’ya ziyaretlerinde AK Parti Çayeli İlçe Başkanı İshak Karahan, İl Genel Meclis Başkanı Sabit Karafazlı, Madenli Belediye Başkanı Necip Yazıcı ve Büyükköy Belediye Başkanı Hamza Saruhan eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!