Advert
Advert
Advert

BAL’ A TERFİ MAÇ’ I ŞENOL BİROL FUTBOL SAHASINDA

BALA TERFİ MAÇ’ I ŞENOL BİROL FUTBOL SAHASINDA Süper Amatörde ligi birinci bitiren Güneysu spor Bal dan gelen Çayeli spor ile Bu Cumartesi günü saat 14.00 da Şenol Birol futbol sahasında tek maç üzerinden oynanacaktır.

BAL’ A TERFİ MAÇ’ I ŞENOL BİROL FUTBOL SAHASINDA
BAL’ A TERFİ MAÇ’ I ŞENOL BİROL FUTBOL SAHASINDA admin

BALA TERFİ MAÇ’ I ŞENOL BİROL FUTBOL SAHASINDA

Süper Amatörde ligi birinci bitiren Güneysu spor Bal dan gelen Çayeli spor ile Bu Cumartesi günü saat 14.00 da Şenol Birol futbol sahasında tek maç üzerinden oynanacaktır.

HABER: NECATİ DİLİ

Galip gelen takım BAL maçında oynamaya hak kazanacaktı. Müsabaka berabere biterse On beşer dakika oynanacak o sürede berabere biterse penaltı atışlarına gidilecek üstün gelen takım Balda mücadelesini sürdüren taraf olacak.

Bal Maçı öncesi Rize ASKF İl binasında konuyla ilgili toplantı yapıldı. Toplantıya Rize ASKF başkanı Ali Çelik, Futbol İl temsilcisi Yusuf Birinci, İl temsilci yardımcısı Tarkan Mamati, Şenol Birol futbol sahası müdürü Mehmet Sukas ve TFSKD Rize Şube başkanı Necati Dili hazır bulundu Konuyla ilgili açıklamada

ASKF başkanı Ali Çelik: Cumartesi günü saat 14 de  (22.04.2023)oynanacak olan BAL terfi maçı için Pazartesi günü saat 17.00 da Güneysu spor ve Çayeli spor kulübü yöneticileri ve antrenörleri ile birlikte federasyonumuzda (Rize ASKF) toplantı salonunda

her iki kulübün yanı sıra olan Bal’a terfi maçın toplantısını yaparak maçın değerlendirmesini yaptık.

Federasyon olarak bizler iki güzide kulübümüzün fair play ruhuyla birlikte hareket ederek müsabakanın Rize futbolseverleri keyifli bir şekilde yansıması için gerekli tedbirlerimizi aldık.

Bu hususta inanıyorum ki müsabaka sonucunda kazanan Rize futbol olacaktır bu duygu düşüncelerle birlikte iki kulübümüze canı gönülden başarılar diliyor, Allah’ım gönüllerine göre vermesini diliyorum. Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!