Advert
Advert
Advert

Rize Ziraat Odasında Devir Teslim Yapıldı. Paliç Görevini Arslan'a Devretti

Rize Ziraat Odası Başkanı Nevzat Paliç, görevini 27. Olağan Genel Kurulda başkanlığa seçilen Bünyamin Arslan’a devretti.

Rize Ziraat Odasında Devir Teslim Yapıldı. Paliç Görevini Arslan'a Devretti
Rize Ziraat Odasında Devir Teslim Yapıldı. Paliç Görevini Arslan'a Devretti admin

4 adayın yarıştığı Rize Ziraat Odası Başkanlığının 27. Olağan Genel Kurulu’nda seçimi, önceki dönem Ziraat Odası Başkanvekili olan Bünyamin Arslan’ın listesi 58 oyla kazandı. 22 yıldır bu görevi sürdüren mevcut başkan Nevzat Paliç ise 36 oyla seçimi tamamladı. Arslan’ın başkan seçilmesi dolayısıyla Paliç, görevini Arslan’a devretti.

Ziraat Odası Başkanlık binasında düzenlenen törende Paliç, Arslan’a ve yönetimine hayırlı olması temennisinde bulunarak, Arslan’a başarılar diledi. Paliç, ayrıca, bundan sonraki süreçte de çalışmalara ihtiyaç duyulması halinde katkıda bulunabileceğini söyledi.

Ziraat Odasının yeni başkanı Bünyamin Arslan ise çalışmaları dolayısıyla Paliç’e teşekkür ederek, kendisine bundan sonraki hayatında başarılar diledi.

Arslan, yaptığı açıklamada, “Burası hizmet teknesidir. Bizde hizmeti kaldığı yerden tüm çiftçiye eşit, milletin ödediği aidatı kendi öz evladımız gibi görerek hiç kimseye buranın bir kuruşunu haksız vermeyeceğiz. Allah bize bunu nasip etmesin. Çiftçinin gelişimi, ziraatın gelişmesi, arazilerimizdeki planlamamızın devamını süratle sağlayacağız. Her daim çiftçinin yanında, sokakta, içlerinde olacağız. Sizler buraya 22 yıldır görev yaptınız, bu odayı buralara getirdiniz. Teşekkür ediyorum Bilin ki bu oda emin ellerdedir. Rizeli gönül rahatlığıyla bizim bir ziraat odamız var. Çiftçiyi her harikulade, çiftçinin menfaatine, kararlı ve dik bir şekilde savunacağını bilsin. Sizler de endişe etmeyin. Allah yar ve yardımcımız olsun. Zaman zaman tecrübelerinizden muhakkak faydalanmak için size başvuracağız. Sizlere bundan sonraki hayatınızda sağlık sıhhat afiyetler diliyorum.” dedi.

Arslan, tören sonunda Paliç’e 22 yılın anısına plaket ve çiçek takdiminde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!