Advert
Advert
Advert

Rize'de DOKAP ile 6 Proje için Protokol İmzalandı

Rize Valisi Kemal Çeber ve DOKAP (Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı) Başkanı Hakan Gültekin, Rize Valiliği ile birlikte İl Özel İdaresi ve 3 İl Müdürlüğünün hazırlamış olduğu 6 proje için protokol imzaladı.

Rize'de DOKAP ile 6 Proje için Protokol İmzalandı
Rize'de DOKAP ile 6 Proje için Protokol İmzalandı admin

İmza töreninde  DOKAP ile Rize İl Özel İdaresi “İkizdere Anzer Grup Yolu Onarım ve Asfalt Kaplama İşi, Çamlıhemşin Koçdüzü – Eğrisu - Golezena Yaylaları Arası Yol Onarım İnşaat İşi, Ardeşen Sarımanga - Deremezra Arası Yol Onarım inşaatı İşi” projeleri, Rize İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ''Aronya, Adaçayı, Maviyemiş ve Ceviz Bahçeleri Kurulumu” projesi, Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü “Din, Ahlak ve Değerler Grubu Derslik” projesi ve İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü “Çevrimiçi Atölye” projesi olmak üzere 6 adet projenin protokolü imzalanarak bilgilendirmeler yapıldı. 

Rize Valiliği toplantı salonunda düzenlenen imza töreninde protokolleri Rize Valisi Kemal Çeber ve DOKAP Başkanı Hakan Gültekin İmzaladı.

İmza töreninde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Hüseyin Sarı, Tarım ve Orman Müdürü Murat Genç, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Gürbüz, Sosyal Etüt Müdürü Öznür Günay ve DOKAP yetkilileri hazır bulundu.

İmza töreninde konuşan Vali Kemal Çeber, “Birçok alanda faaliyet yürütüyoruz. Bakanlıklarımızla ve çeşitli kurumlarla ortak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Ama son zamanlarda DOKAP bunlar arasında ön plana çıkmaktadır. Buda bizi ayrıca memnun ediyor. DOKAP ilimizde çok önemli projelerimize destek oldu, olmaya devam ediyor. Sadece ilimizde değil, sorumluluk alnındaki diğer ilerde de aynı yoğunlukla faaliyetlerine devam ediyor. Bunların hepsi de birbirinden önemli faaliyetlerdir. Bugünde ilimiz için önemli projelere imza attık. Aynı şekilde belediyelerimizde ve ilçelerimizde de birçok protokol imzalanacak. Burada önemli olan iyi proje üretmektir.  Çünkü iyi projeler her zaman maddi kaynak kendine bulur. DOKAP ve Hakan başkan da bu projelere ellerinden gelen bütün desteği veriyor. DOKAP’ın projelerimize çok önemli desteği oluyor ve DOKAP’ın varlığını ilimizde hissediyoruz.  Bu projeler ilimiz için önemli çalışmalar olacak. Bu vesile ile imzalanan protokolün ilimize hayırlı olmasını diliyor, projelerde emeği geçenleri tebrik ediyorum. Ayrıca DOKAP Başkanı hemşehrimiz Hakan Gültekin’e de ilimiz için geliştirilen projelere vermiş olduğu destek için teşekkür ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!