Advert
Advert
Advert

Sinax Sürme Sineklik

Sinax Sürme Sineklik
Sinax Sürme Sineklik Hakkı DUMAN

Sinax sineklik sistemleri ürünleri arasında bulunan sürme sineklik modeli en sık tercih edilen sineklik sistemleri arasında yer alır. Sürme sineklik modelini tercih ederek evlerinizi korunaklı şekilde havalandırabilir ve aynı zamanda böcek, sinek gibi haşerelere karşı korumaya alabilirsiniz.

Sürme sineklik sistemini özellikle yaz aylarında evinizi havalandırmak ve sineklerden korumak için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu sineklik sistemini dar olan kapı ve pencereleriniz için kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Sürme sineklik sistemi, böcek ve sineklerden korunmak için kullanılan kimyasal maddelere göre oldukça sağlıklı ve uzun ömürlü bir korunma yöntemidir.

Bu sistem tüm PVC, doğrama, ahşap ve alüminyum pencere ve balkon kapıları için kullanıma uygundur. Sürme sineklik sistemi tek akant ve çift kanat olmak üzere iki çeşit halinde bulunur.

Bu çeşitlerin özelliklerini araştırarak ya da sinekliksistemleri.com.tr web sitesinde bulunan iletişim numaralarını kullanarak sürme sineklik sistemleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve eviniz için en uygun modeli kolay şekilde seçebilirsiniz

Sinax sineklik sistemleri web sitesinde birçok farklı sineklik modeli bulunur. Sinax ürünleri, ithal edilmiş kaliteli malzemeler ile üretilir ve uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Sürme sineklik modellerinin içinde bulunan malzemeler insan sağlığına zarar veren kanserojen maddeler içermez ve sağlıklı kullanım imkanı sunar. Sinax sineklik sistemlerini tercih ederek uzun ömürlü, kaliteli ve dayanıklı kullanıma olanak sunan ürünlere kolay şekilde sahip olabilirsiniz

Tek kanatlı sürme sinekliklerin birçok özelliği bulunur. Ürünün sahip olduğu bu özellikler sıklıkla tercih edilmesinde önemli rol oynar. Bu ürün modelinin tek kanadı bulunur.

Tek kanatlı sürme sineklikler, pencere ve balkon kapılarının dış pervazlarına monte edilerek kullanılır. Aynı zamanda evinde evcil hayvan besleyen kişiler çelik tel kullanmayı tercih ederek evcil hayvanları için ekstra koruma imkanı elde edebilirler.

Tek kanatlı sürme sineklikler, pencere ve kapı kasalarının dış tarafında dört kısmı çevrili raylı bir sistem ile hazırlanarak kullanılırlar. Sürme sineklik sistemi hazırlanmadan önce kullanılacağı alanın ölçüsü titizlikle alınır ve sistem bu şekilde hazırlanır. Tek kanatlı sürme sineklik modelleri, sineklik grubu içerisinde yer alan diğer ürünlere göre çok daha dayanıklı bir yapıdadır ve bu sayede uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda sineklik çıkartılarak kolay şekilde temizlenmeye olanak tanır.

Çift kanatlı sürme sineklikler ise balkon kapıları için sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Bu sineklik sisteminde fiberglass tül kullanılır. Aynı zamanda çelik tel tercih edilerek üretim yapılabilir.

Çelik tel kullanımı, evcil hayvan sahibi olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu kullanım sayesinde kedi ve köpek gibi hayvanların camdan atlaması gibi tehlikelere karşı kolaylıka önlem alınabilir.

Çift kanatlı sürme sineklik sistemi en dayanıklı sineklik sistemleri arasında yer alır ve bu nedenle en sık tercih edilen sineklik modelleri arasında bulunur. Sürme sineklik pratik şekilde takıldığı yerden çıkarılabilir ve istenildiği zaman temizlenebilir. Bu modeller, çift kanada sahip olan balkon kapıları için idealdir. İki taraflı açılma özelliğine sahip olan sineklik kolay ve pratik kullanım imkanı sunar.

Sürgülü kapı sinekliği Sinax ürünlerinden bir tanesidir. Bu model, balkon ve teras kapıları için tercih edilir. Sürgülü kapı sinekliklerinin üretildiği tüller çelikten yapılır ve geniş renk seçeneğine sahiptir.

Bu modeli tercih ederken evinize en uygun olan rengi tercih ederek korumanın yanı sıra estetik bir görünüm de yaratabilirsiniz. Sürgülü kapı sinekliği kapıların dış kısmına takılır ve montajı kolay şekilde gerçekleşir. Ürünün bu özelliği kolay temizlenmesine imkan tanır. Aynı zamanda bu model, hem tek kanatlı hem de çift kanatlı kapılar için rahatlıkla kullanılabilir.

Sinax Sürme Sineklik Modelleri

Sinax ürünleri arasında bulunan sürme sineklikler özel rulman sistemi sayesinde tek bir parmak hareketi ile kolay şekilde açılıp kapanabilir. Aynı zamanda bu model kullanım ihtiyacına uygun olarak iç farklı ray sistemi ile geliştirilir ve doğramalara uygulanma sırasında oluşabilecek problemlerin önüne geçer.

Tuba Deluxe sürme sineklik modeli, özel bir frenleme ve kilitleme mekanizması ile tasarlanmıştır. Bu durum ürün kapatılırken ray profiline sert bir çarpma oluşmasının önüne geçer ve rüzgarlı havalarda kanadın raylardan çıkmasını önler. Ürün bu özelliği sayesinde daha uzun süreli kullanıma olanak tanır.

Sürme Sineklik Fiyatları

Sinax sineklik sistemleri kaliteli ürünleri ile ön plana çıkar. Sinax ürünleri arasında yer alan sürme sineklikler kaliteli malzeme yapısı ve uzun ömürlü kullanımı ile en sık tercih edilen sineklik sistemleri arasında bulunur.

Sürme sineklik modelleri, kullanım alanlarına göre çeşitlilik  gösterir. Bu nedenle sineklik sistemine karar vermeden önce istediğiniz özellikleri belirlemeli ve ürünün hangi alanda kullanılacağına karar vermelisiniz.

Daha sonra ise ürünün kullanılacağı alanın boyutlarını ölçerek kullanmak istediğiniz sineklik modeline karar verebilirsiniz.

Sürme sineklik modellerinin fiyatları boyut ve renk gibi değişkenlere göre farklılık gösterir.

Birçok renge sahip olan ve kişiye özel olarak istenilen boyutta üretilen sürme sineklikler hakkında en doğru bilgiye ulaşmak için Sinax sineklik sistemleri web sitesini ziyaret edebilir ve sitede yer alan iletişim numaralarına ulaşarak siparişinizi kolay şekilde oluşturabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi