Advert
Advert
Advert

SALVADERDEN ANLAMLI SOSYAL ETKİNLİK!

SALVADERDEN ANLAMLI SOSYAL ETKİNLİK!

SALVADERDEN ANLAMLI SOSYAL ETKİNLİK!
SALVADERDEN ANLAMLI SOSYAL ETKİNLİK! admin

Bir milleti ayakta tutan en temel sosyal yapı olan aile değerlerinin bozulmaya ve çözülmeye yüz tuttuğu son yıllarda, aile yapımızın ülkemizin geleceği için ne kadar önemli olduğunu vurgulamak adına Rize Salarha Vadisi Yeni Şehir Kalkındırma ve Dayanışma Derneği tarafından kamuoyu tarafından takdir edilen ve çok sayıda davetlinin katıldığı bir etkinlik düzenlendi.

60 yıl ve üzeri evliliklerini devam ettirmiş olan evli çiftlerin onuruna düzenlenen programa başta Rize Valisi sayın Kemal Çeber’in eşleri Neslihan Çeber, Rize Belediye Başkanı sayın Rahmi Metin’in eşleri Fatma Metin olmak üzere Belediye Başkanları, İl Müdürleri, STK Başkanları, basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.

Böyle bir programı düzenlemedeki asıl amaçlarının, çözülmeye yüz tutan aile yapımızın tarihten ve değerlerimizden alacağımız ilhamla yeniden inşasına vurgu yapmak için toplumsal farkındalık oluşturmak olduğunu belirten SALVADER Yönetimi, Bir toplumda aile ne kadar sağlam temeller üzerine kurulursa, o derece güçlü ve sağlam yapıda varlığını devam ettirir. Dünyada, bunun en güzel örneklerinden biri de Türk aile yapısıdır vurgusunu yaptı.

Programda ödül verilen ailelere ilişkin 60 yılı özetleyen belgesel filmi de katılımcılar tarafından büyük taktir topladı.

Bu etkinliğimize katılımları ile destek verenlere teşekkür eder, aile yapısının önemini vurgulayan bu gece vesilesi ile Son yıllarda sistematik bir şekilde aile yapımızı yozlaştırmaya yönelik düzenlenen her türlü medya programlarını şiddetle kınıyoruz.

Rize Salvader

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi