Advert
Advert
Advert

SALVADERDEN SOSYAL ETKINLIK

SALVADERDEN SOSYAL ETKINLIK

SALVADERDEN SOSYAL ETKINLIK
SALVADERDEN SOSYAL ETKINLIK admin

Vadimizde ikamet eden altmış yıllık ve üzeri evli çiftleri evlerinde ziyaret ediyoruz. Evlilikte altmış yılın özetini, anılarını, bu mutlu beraberliğin sırrını öğrenmek ve altmış yılın anısına çiftlere çeşitli ödüller verilirken günün anısına sembol olarak eski uzun tıp yastık hediye ediliyor. Bir yastıkta geçen altmış yıl ve üzeri çiftlere bundan sonraki hayatlarına sağlık sıhhat uzun ömürler nazar değmesin dileğinde bulunuyoruz. Yeni evlenen ve gençlere tavsiyeniz nedir soruyoruz. Sohbet ortamında çekimle birlikte röportaj yapılıyor ilginç sözler kayda değer öğütler dinliyoruz. Ev ziyaretleri sonrasında altmış yıllık ve üzeri evli çiftlerin onuruna yemek verilecektir. Ailelerin onuruna verilecek birçok ünlü davetli katılması beklenmektedir. 
Gecede birçok konuşmacı katılacak ve gecenin önemine binaen çeşitli konuşmalar yapılacak. Çiftlere hitaben bu altmış yıllık evli çiftler için çeşitli şiirler okunacak.


Bugün aile içi şiddete kısa süren evliliklere boşanmalar parçalanan ailelerin çocuklarının sıcak ve mutlu aile ortamından mahrum kalan çocuklar. Giderek bozulan aile yapımız of ve adetlerimiz kültürümüz dini kurallarımız geleneklerimize dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla bu etkinliği yapıyoruz.


Etkinliğimizi koordinatörlüğünü Kültürel ve Sosyal İşlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Dilek KANSIZ yürütüyor. Kendisine ve ekip arkadaşlarına emeği geçen ve geçecek olan katkı sunan ve sunacak olan herkese teşekkür ediyoruz başarılar diliyoruz.
SALVADER Yönetim kurulu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi